Hakkımda

Özhan Coşkun İç Mimarlık, 2010 yılında Ordu’da kurulan bir tasarım stüdyosudur. Bu Sorumluluk ve vizyon ile yola çıkan firmamız hizmet verdiği alanlarda piyasa standartlarının üzerinde bir kalite anlayışı ve vizyon ile projelerini oluşturmaktadır. Başlıca hizmet alanlarımız iç mimari tasarım-projelendirme ve uygulama, ürün ve mobilya tasarımı, yurt içi ve yurt dışı özel fuar stand tasarımları ve uygulamalarıdır.

Hayal gücümüzü kullanarak, en doğru tasarımları gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz. Her zaman için özgün ve estetik olma gayemizi koruyarak en ince detayına kadar düşünülmüş projelere imza atıyoruz. Yaratıcı tasarım ve mimari ekibimiz ile her türlü tasarım ihtiyacınıza cevap veriyoruz ve bu işi büyük bir tutku ile gerçekleştiriyoruz.

Özel mobilya tasarımları, modern ve lüks yaşamın getirdiği kalite ve konforu içinde barındıran mekanlar oluşturmayı amaçlamaktadır. Amacımız sadece estetik açısından sofistike mekanlar değil, ayrıca insanların günlük hayatlarından kaçacak mekanlar tasarlamaktır.

Özhan Coşkun Mimarlık tarafından tasarlanan bir mekan, lüks ve ferahlatıcı bir biçimde modern olmalıdır. Ayrıca hayallerinizin gerçekleştirdiğiniz, duygularını özgürce yaşayabildiğiniz mekanlar tasarlayıp onları hayata geçirerek, mekanlara bir ruh katmayı amaçlamaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok markalı konut, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekan ve sağlık yapısını özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık.

sizin için daha güzelini yapalım..

error: